سلام به همه خوانندگان

در جواب به یکی از دوستان که به من و اعتقاداتم توهین کرده بود و در دفاع از شبکه من وتو برآمده بود نکاتی چند را یادآور میشوم که بجا دانستم در یک پست اختصاصی عنوان کنم:

1- من از توهین کردن ناراحت نیستم چون توهین کار انسانهای ضعیفه انسان قوی کسی است که بتونه در مقابل حرفی که میشنوه پاسخی داشته باشه.


2-رها اعتمادی گفته من مسلمانم شما هم باور کردی؟!! خب اسرائیل و آمریکا هم میگن به اسلام احترام قائلیم! اما از دشمنان اسلام حمایت میکنن نمونه اش همین فیلم توهین آمیز که علیه پیامبر (ص) ساخته شد، حرف تا عمل خیلی با هم فاصله دارن نه؟!


3-در کجای دین اسلام گفته شده است که میتوان مشروب خورد و روابط آزاد زن و مرد داشت و نماز نخواند و روزه نگرفت و .... بعدش هم مسلمان بود؟!!!!

اینطوری که همه دنیا مسلمون میشن

فحشا در شبکه من و تو  پوریا زراعتی مجری برنامه اتاق خبر 

4- وقتی عوامل شبکه من وتو میگن ما مسلمان هستیم و در ایام شهادت امام حسین (ع) که کل ایران عزادار هستند نه تنها یک پیام تسلیت به ایرانیا نمیدن بلکه به پخش برنامه های شاد و مبتذلش ادامه می ده، کجاش با دین اسلام مطابقت داره؟!!!

http://jamnews.ir/NSite/FullStory/News/?Id=40950

http://www.jamnews.ir/NSite/FullStory/News/?Id=80111&Serv=19

http://www.jamnews.ir/NSite/FullStory/News/?Id=43618&Serv=19

برخی از برنامه های شبکه من وتو به طور واضح تبلیغ گروههای شیطان پرستی و بهائیت و ضدیت با ایران هست کدام انسان عاقلی تایید میکنه که شبکه من وتو مال یک عده مذهبی مسلمان هست؟!! و اما برنامه ها و نوع پوشش و گفتار مجریانش نشون از ضدیت با اسلام و ایران داره ...

شیطان پرستی در شبکه من و تو

موسیقی شیطان پرستی در شبکه من و توشیطان پرستی شبکه من و توپوششی که من و تو مناسب خانواده های ایرانی می داند


5-گردانندگان شبکه من وتو می خواهند خود را مسلمان و وطن پرست معرفی کنند در حالی که از انگلیس برای اداره شبکه من وتو بودجه میگیرند و بهایی بودنشون رو کتمان میکنند تا در بین مردم ایران منفور نباشند

6-در برنامه دکتر کپی می بینیم که در هر برنامه به تمسخر یکی از شخصیتهای مذهبی شیعه توهین میشود و این در حالی است که هیچگاه شخصیتهای مذهبی بهائیت و اهل تسنن و ... را به تمسخر نمیگیرند آیا این کار چیزی جز مبارزه با شیعه هست؟!!

 دکتر کپی  

7-برنامه اتاق خبر که هر شب پخش می شود تمامی اخبار همسو با منافع انگلیس و رژیم صهیونیستی پخش می شود و در ضدیت با ایران از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند.

http://www.antimanoto.blogfa.com/post/74

8-شبکه من وتو با پخش برنامه هایی به عنوان "مستند" از رژیم صهیونیستی به عنوان قدرت برتر دنیا معرفی میکنند و این درحالی است که رژیم صهیونیستی حتی نتوانست در مقابل حزب الله لبنان بیش از 33 روز دوام بیاورد و شکست مفتضحانه ای خورد.

http://www.jamnews.ir/NSite/FullStory/News/?Id=91549&Serv=26

9-آیا جمهوری اسلامی ایران بعد از 33سال هیچ دستاورد و فعالیت مثبتی نداشته که فقط نقاط ضعف را بزرگنمائی می کنند؟ بله بسیار طبیعی است که هر کشوری علی رغم نقاط قوت نقاط ضعفی هم دارد.

http://www.antimanoto.blogfa.com/post/73

10- آیا تا بحال از شبکه من وتو در مورد انتقاد از انگلیس و وضعیت نابسامان آنجا خبری شنیده اید؟!!! خوب طبیعی است که خیر چون اگر بخواهند از مشکلات بیکاری و بحران اقتصادی که یک عده اشرافی با چپاول پول مردم با افزایش مالیاتها و شهریه دانشگاهها و کاهش حقوق کارگران انگلیس را دچار بحران کرده اند، حرفی بزنند باید درب شبکه من وتو را ببندند و بروند در خیابانهای لندن گدائی، دولت انگلیس زمانی به آنان بودجه های کلان می دهد که همسو با منافع آنان سخن بگویند نه علیه آنان.  توصیه میکنم این کلیپ را ببینید

http://jamnews.ir/NSite/FullStory/News/?Id=11342

و موارد بسیار زیاد که فکر کنم با یک نگاه عاقلانه به شبکه من وتو اهداف عوامل آن برایتان روشن می شود.

در ضمن، اینکه ما مدعی اسلام و قرآن هستیم و اشتباهاتی داریم دلیل بر این نیست که اسلام و قرآن اشتباه دارن

اسلام به ذات خود ندارد عیبی      هر عیب که هست در مسلمانی ماست

 

در پایان باید عرض کنم من شبکه من وتو رو با دقت میبینم اما نه برای لذت بردن و ...

 نگاه میکنم تا ببینم دشمنان دین و کشورم چی میگن که خلاف اون رو انجام بدم.


برچسب‌ها: شبکه من و تو, پشت پرده شبکه من و تو, عوامل شبکه من و تو, مجریان شبکه من و تو, برنامه های ضد ایرانی و اسلامی شبکه من و تو

ارسال توسط حقی

سلام دوستان

بعد از اینکه پست همجنس بازی کارکنان شبکه من و تو  رو گذاشتم و این پست حاوی فیلم و حتی عکس از فیس بوک امید خلیلی بود که خودشون همجنس بازیشون رو تایید می کردند.

فیس بوک امید خلیلی

و بعد از اون تصاویری از حضور مجری های شبکه من و تو در تجمع همجنس بازان لندن نیز گذاشتم فکر نمی کنم دیگه در این مورد چیزی مونده باشه که من نگفته باشم ولی برای اینکه قول داده بودم اسناد کاملتری در این باره منتشر می کنم به قولم عمل می کنم:

این عکس رو از سایت من و تو گرفتم

اینم آدرسش برید نگاه کنید

http://www.manototv.com/blogs/homosexuality

این برنامه و متنی که مجری این برنامه در مورد همجنس گرایی نوشته نظر شبکه من و تو در مورد همجنس گرایی رو به خوبی مشخص می کنه.

فیلمش رو هم دارم ولی حجمش بالاست نشد برای دانلود بزارم. راستی تا یادم نرفته اینم بگم: میکن دور و وری ها همیشه داغ تر و جوشی ترن. حکایتش شده قصه این همجنس بازی من و تو یی ها. خودشون حرفی ندارن اونوقت بیننده هاشون هی بالا و پایین میرن که بگن دروغه، فوتوشاپه!

بابا یارو خودش میگه من همجنس بازم تو چته چرا این همه حرص میخوری؟!!!!!!


برچسب‌ها: شبکه من و تو, مجریان شبکه من و تو, همجنس بازی شبکه من و تو, عکس همجنس بازی من و تو یی ها, فیلم همجنس بازی شبکه من و تو امید خلیلی, رها اعتمادی

ارسال توسط حقی
ادامه پست چینش خاص مجریان شبکه من و تو1

در پست قبلی گفتم که در شبکه من و تو حدود 30 جوان اجرای برنامه های مختلف را بر عهده دارند و نام و تصویر و سمت هر کدومشون در شبکه رو هم براتون گذاشتم.

حالا تو این پست می خوام بگم:

خب از این 30 مجری تنها 10 مجری پسرند و بقیه مجری ها دخترند و مهم ترین برنامه های شبکه من و تو مانند سالی تاک و دکترکپی و چرا که نه و ... توسط دختران جوان اجرا می شوند.ارسال توسط حقی

سلام دوستای گلم

چند وقتی است که حضور و فعالیت پر رنگ دختران جوان در شبکه من و تو ذهنم رو به خود مشغول کرده.

چرا در همه برنامه های شبکه من و تو دختران جوان با پوشش های نامناسب و نیمه برهنه دیده می شوند؟

این شد که پی اش رو گرفتم و حاصلش شد چند پست که ازتون می خوام حتما منو با ارائه نظرات ارزشمندتون در این پست و پست های بعدی خوشحال و یاری کنین.

در شبکه من و تو حدود 30 جوان اجرای برنامه های مختلف را بر عهده دارند که در تصاویر زیر از راست به چپ عبارتند از: "ندا جناب (مجری برنامه چراکه نه)، سام سرمدی(مجری برنامه موزیک)، پوریا زراعتی (مجری برنامه اتاق خبر)، سمی آرین (تهیه کننده سابق برنامه جواب و مجری سابق برنامه جیغ از تهران و خواننده موسیقی متال شیطان پرستی)، رها اعتمادی (تهیه کننده و مجری برنامه های مختلف)، تیام بصیر (تهیه کننده بفرمایید شام)، پریسا سحر خیز(مجری در برنامه جواب و من و تو پلاس و مجری سابق برنامه دوراهی)، امیرعلی محمدی(مجری در برنامه دکتر کپی و مجری برنامه سابق زرشک)، منصوره حسینی(مجری برنامه اتاق خبر)، آرمین قبادی پاشا(مجری برنامه اتاق خبر)، پریسا ساوجی(مجری و گزارشگر برنامه من و تو پلاس)،شیدا هوشمندی(مجری برنامه اتاق خبر)، سارا محدثی و امیر علیزاده(مجریان برنامه تک شو)، سیاوش سبا(مجری و گزارشگر برنامه منو تو پلاس)، شبنم رئیسی(مجری برنامه دکترکپی)، طناز(مجری برنامه اتاق خبر)، سنم سلیمانی( مجری برنامه سینما سینما)، دنیل( مجری برنامه موزیک و تهیه کننده برنامه پاپ آپ ویدیو)، سالومه سیدنیا(مجری و تهیه کننده برنامه سالی تاک و برنامه های دیگر)، مرجان اشتری(مجری و گزارشگر برنامه من و تو پلاس)،پانته آ مدیری(مجری برنامه اتاق خبر و تونل زمان)، کسری احمدی(مجری برنامه بی جامه و من و تو پلاس)، امید خلیلی(مجری برنامه جواب و گوینده بفرمایید شام)، سروناز(تهیه کننده سابق من و تو پلاس که مدتی است از شبکه رفته)، سبا خویی(مجری سابق اتاق خبر که مدتی است به خاطر نزدیک شدن انتخابات ریاست جمهوری ایران به قسمت آرشیو شبکه منتقل شده)، آزاده رفیعی و آمنه محمدی (مجریان و گزارشگران برنامه منو تو پلاس)"

 پوریا زراعتی مجری برنامه اتاق خبر 

سمی آرین مجری و تهیه کننده و خواننده موسیقی متال شیطان پرستی رها اعتمادی تیام بصیر تهیه کننده بفرمایید شام

امیرعلی محمدیان مجری دکتر کپی آرمین قبادی پاشا مجری اتاق خبر 

 پریسا ساوجی مجری و گزارشگر برنامه من و تو پلاس 

شبنم رئیسی مجری برنامه دکتر کپی

طناز مجری اتاق خبردنیل مجری برنامه موزیک  

سالومه سید نیا مجری و تهیه کننده سالی تالک پانته آ مدیری

سبا خویی مجری سابق اتاق خبر  برچسب‌ها: ندا جناب, چراکه نه, سام سرمدی, سمی آرین, رها اعتمادی, پریسا سحر خیز, امیرعلی محمدی, پریسا ساوجی, سالومه سیدنیا, کسری احمدی, امید خلیلی, آکادمی گوگوش, شبکه من و تو1

ادامه مطلب...
ارسال توسط حقی
 
تاريخ :
دوستان عزیز به زودی تصاویری از حضور مجریان شبکه من و تو در تجمع همجنس بازان لندن از این بلاگ منتشر خواهد شد منتظر باشید.


برچسب‌ها: شبکه من و تو1, همجنس بازی مجریان شبکه من و تو, رها اعتمادی, امید خلیلی, تیام بصیر

ادامه مطلب...
ارسال توسط حقی
ارسال توسط حقی
ارسال توسط حقی

آپلود عکس

خرید اینترنتی

فال حافظ

قالب وبلاگ